ЦИРУЛІК АННА, учениця 7 класу |
посіла І місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови;
|
СЕРДЮК ДАР'Я, учениця 9 класу |
посіла ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови;
|
БРЄЖНЄВА ДАР'Я, учениця 10 класу |
лауреат премії Всеукраїнського дистанційного конкурсу майстрів «СМАЙЛ ФЕСТ» «Краса рідного краю» у номінації «Живопис» з творами «Мій рідний край», «Путивль»;
|
БОРИСЕНКО ПОЛІНА, учениця 2 класу |
переможець Всеукраїнського конкурсу «Слово до слова» від проєкту «На урок»;
|
УЧНІ 1 класу |
стали переможцями Всеукраїнської олімпіади «Всеосвіта Осінь – 2021» з української мови: Макаренко Анастасія – І місце; Єськов Максим, Ляшенко Варвара, Березнєв Андрій – ІІ місце; Ремньов Олександр, Холявко Анастасія, Краснонога Анна – ІІІ місце;
|
УЧНІ 2 класу |
Переможці ХІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок»: Стельмашова Дар’я, Беренська Вікторія, Гончарова Ганна, Фатєєв Євстигній, Ткачов Максим – з Я досліджую світ; Беренська Вікторія, Борисенко Поліна – з математики, Беренська Вікторія, Борисенко Поліна – з мистецтва; Беренська Вікторія, Борисенко Поліна, Гончарова Ганна – з української мови;
|
УЧНІ 3 класу |
стали переможцями Всеукраїнської олімпіади «Всеосвіта Осінь – 2021» з української мови: Шевченко Анна, Обухова Христина, Мунтян Марія – І місце; Ткачова Марія, Притуляк Артур, Прохоров Олександр, Шелудченко Олександр, Деханова Альона – ІІ місце; Музичук Іван – ІІІ місце;
|
НЕСТЕРОВА ГАННА, учениця 10 класу |
здобула перемогу у всеукраїнському
конкурсі малюнків «Україна майбутнього», який відбувся в Івано–Франківську
з роботою «Дивовижні Карпати»;
|
ТРЕТ`ЯК ОЛЕКСІЙ, учениця 2 класу |
лауреат всеукраїнського конкурсу
дитячих малюнків Noosphere Space Art Challenge;
|
ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ЗАГІН 7 КЛАСУ |
переможець обласного конкурсу волонтерських загонів «Ветеран живе поруч», ІІІ
місце
|
ЖАРІКОВА МАРІЯ, учениця 2 класу |
ІІ місце у ХХ Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра ЯЦИКА;
|
ЖАРІКОВА МАРІЯ, учениця 2 класу |
ІІ місце у ХХ Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра ЯЦИКА;
|
КУЛІШ МИХАЙЛО учень 9 класу |
ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з трудового навчання;
|
НЕСТЕРОВА ГАННА учениця 9 класу БРЕЖНЄВА ДАР`Я учениця 8 класу |
Переможниці ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з трудового навчання;
|
БОЛОТІНА ДАР'Я учениця 9 класу |
І місце у районному (заочному) етапі обласного фестивалю мистецтв «Перлини нашої душі»;
|
НЕСТЕРОВА ГАННА учениця 9 класу |
І місце у районному (заочному) етапі обласного фестивалю мистецтв «Перлини нашої душі»;
|
ТВЕРІТІНОВА ОЛЕНА учениця 6 класу |
І місце у районному (заочному) етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»;
|
СКРИПКІН АРТЕМ учень 6 класу |
ІІ місце у районному (заочному) етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»;
|
СКРИПКІН МАКСИМ, МУНТЯН ЛЮБОВ, БІЗЮКОВА КАТЕРИНА учні 9 класу |
ІІ місце у районному етапі обласного конкурсу відеороликів «Агенти здоров'я»;
|
БРЕЖНЄВА ДАР'Я учениця 8 класу |
І місце у районному заочному літературному конкурсі «Проба пера»;
|
ОПАНАСЕНКО БОГДАН учень 5 класу |
І місце у районному заочному літературному конкурсі «Проба пера»;
|
КОЛІЄНКО АКІРА-ВІТАЛІНА, ТІТОВ МАКСИМ, НОВІКОВА МАРІЯ учні 2 класу |
І місце у районному заочному літературному конкурсі «Проба пера»;
|
МАРЧЕНКО МАРІЯ учениця 3 класу |
І місце у районному заочному літературному конкурсі «Проба пера»;
|
МОЗУЛЬ НІКА, ЖАРІКОВА МАРІЯ, КАВУН АНГЕЛІНА учні 4 класу |
І місце у районному заочному літературному конкурсі «Проба пера»;
|
ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ
СУХОРУЧЕНКО ВАСИЛЬ ВІКТОРОВИЧ учитель музики |
посів 11 (з 20) місце у першому обласному етапі першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» у номінації «Мистецтво»;
|
КООПТІНА ІРИНА АНАТОЛІЇВНА учитель правознавства |
посіла 17 місце (з 24) у першому обласному етапі першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» у номінації «Основи правознавства»;
|
ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ |
взяли участь у Всеукраїнському онлайн-флешмобі до Дня безпечного Інтернету, який проводився в рамках співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України, за результатами якого реєструвався рекорд України щодо виконання освітянами цифрових вправ у віртуальних кімнатах Google for Education;
|
ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ |
у рамках співпраці з Центром професійного розвитку педагогічних працівників Сумської міської ради прийняли участь у онлайн марафоні цифрової грамотності;
|
ДЕНИСЕНКО ОЛЕСЯ ЮРІЇВНА учитель предметів мистецького профілю |
лауреат фінального етапу другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації "Образотворче мистецтво"
|
ДЕНИСЕНКО ОЛЕСЯ ЮРІЇВНА учитель предметів мистецького профілю |
І місце у першому (зональному) турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації "Образотворче мистецтво";
|
СТРИЖАК СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ учитель математики |
ІІ місце у першому (зональному) турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у номінації "Математика";
|
ТІТОВ РОМАН СЕМЕНОВИЧ учитель трудового навчання |
ІІ місце у першому (зональному) турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у номінації "Трудове навчання";
|
ТВЕРІТІНОВА ОКСАНА ВІКТОРІВНА учитель початкових класів |
ІІ місце у першому (зональному) турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації "Початкова освіта";
|
САМОХІНА НАТАЛІЯ АНАТОЛІЇВНА учитель зарубіжної літератури |
ІІІ місце у першому (зональному) турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації "Зарубіжна література";
|
ЖЕБА ЛАРИСА ІВАНІВНА учитель предметів мистецького профілю |
ІІІ місце у першому (зональному) турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації "Образотворче мистецтво";
|
|