Наш край Про школу Адміністрація Контингент Педколектив Гімн Досвід Досягнення Фотоальбом Додатково
2006-2007 н

2014-2015 н.р.

-         У Всеукраїнській олімпіаді "Олімпус" з англійської мови Гришко Настя (5 клас) посіла 3 місце (учитель Колтунова К.В.).

-         У Міжнародному математичному "Кенгуру" серед учнів 2-5 класів з 19 учасників 11 показали "Добрий результат";.

-         6 учнів посіли призові місця у обласній спартакіаді вихованців інтернатних закладів з лижних перегонів.

-         ІІ і ІІІ місця у районних змаганнях з мініфутболу.

-         ІІ місце (Кирилін Руслан) у районних змаганнях з плавання в залік XXIV районних спортивних ігор серед школярів на дистанції 50 метрів вільним стилем.

-         4 учні показали "Відмінний" і 11 учнів "Добрий" результат у Міжнародному математичному конкурсі "КЕНГУРУ".

-         І місце у районному туристично-краєзнавчому квесті, присвяченому Всесвітньому Дню туризму.

-         ІІ місце у районному конкурсі „Співограй”.

-         ІІ місце у районному етапі обласного конкурсу сучасного і класичного танцю „Магія танцю”.

-         ІІІ місце у районному етапі обласного конкурсу малюнку „Юні художники Сумщини”.

-         ІІІ місце Районному конкурсі „Ми - команда”, присвяченому Дню народження спілки піонерських організацій.

-         Два І, одне ІІ, два ІІІ місць у районному конкурсі творчих робіт „Здорове життя – успіх буття”.

-         Одне І, два ІІ, два ІІІ місць у районному конкурсі соціальної реклами „Кожна дитина має право на родину”.

-         Всеукраїнська військово – патріотична гра „Зірниця”: Воєнно – історичний конкурс - 3 місце, Долікарська допомога – 2 місце, Спортивні змагання – 3 місце.

-         ІІ місце у змагання з лижних перегонів.

2013-2014 н.р.

-         І місце у ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з географії.

-         І місце у ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з трудового навчання.

-         І, ІІ, ІІІ місця у номінації "Літературний твір" конкурсу "Здорове життя - успіх буття".

-         Перемога у обласному конкурсі дитячої творчості "Я люблю свій рідний край".

-         ІІІ у конкурсі "Маленькі розумники" у номінації "Українська мова".

2012-2013 н.р.

-         І місце у ХІ обласній спартакіаді учнів інтернатних закладів.

-         ІІ місце у конкурсі юних майстрів художнього слова.

-         ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з географії.

-         ІІІ місце у районному конкурсі юних читців, присвяченому Т.Г.Шевченку.

-         8 учнів показали "Добрий" результат у Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру".

-         ІІ місце у районному етапі літературного конкурсу учнівської та студентської молоді "Живи Кобзарю в пам`яті людській".

-         ІІ місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу "Зоологічна галерея".

-         Чотири І та одне ІІ місце у районному конкурсі "Здоров`я може бути смачним".

-         Чотири І місця в районному етапі обласного конкурсу "Таланти багатодітної родини".

-         І та ІІІ місце у районному етапі конкурсу "Співуча веселка".

-         І місце в районній грі КВК.

2011-2012 н.р.

-         Учні 4 класу стали переможцями районного етапу обласного конкурсу "Совенятко".

-         Учні школи зайняли 5 призових місць у ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з предметів.

-         Вихованці школи стали переможцями у районних змаганнях 20 спортивних ігор.

-         Учні школи посіли третє місце у спортивних змаганнях в залік Х обласної спартакіади серед вихованців шкіл-інтернатів

-         Учні школи посіли ІІ місце у районному конкурсі танцювальних колективів

-         Учні школи посіли І та ІІ місця у конкурсі "Юні художники Сумщини"

2010-2011 н.р.

-         Учениця 7 класу Ковальова М. посіла ІІ місце ц ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Найкращий читач України – 2011».;

-         Учні школи зайняли 5 призових місць у ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад, учениця 9 класу прийняла активну участь у ІІІ (обласному) етапі.

-         Учні школи посіли переше місце у спортивних змаганнях в залік ІХ обласної спартакіади серед вихованців шкіл-інтернатів

2009-2010 н.р.

-         Учні школи стали переможцями обласного огляду-конкурсу "Талановиті діти Сумщини";

-         Учениця 7 класу Шелудченко Наталія посіла І місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії, учениця 8 класу Кириченко Лілія посіла ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з біології.

-         Учні 4 класу зайняли ІІ місце в районній олімпіаді з математики, 3 місце в районному етапі конкурсу "Совенятко" та 1 місце у спортивних змаганнях серед учнів 4 класів району.

-         учні посіли 3 місце у конкурсі юних інспекторів руху, 2 місце у конкурсі „Нащадки козацької слави”.

-         Юні спортсмени школи стали призерами у VIІІ обласній спартакіаді серед учнів інтернатних закладів.

2008-2009 н.р.

-         Учні школи зайняли 3 призових місць у ІІ етапі предметних олімпіад з базових дисциплін;

-         Вихованці школи зайняли ІІ місце у обласному турі конкурсу „Талановиті діти Сумщини”.

-         Учениця 3 класу Шаповалова Н. посіла 3 місце у районному конкурсі імені Петра Яцика.

-         Учень 4 класу Коханов С. зайняв ІІ місце у районному конкурсі "Маленькі розумники" у номінації "Математика".

-         Учениця 6 класу Шелудченко Н. стала переможцем конкурсу „Найкращий читач України – 2009.

-         учні посіли 2 місце у конкурсі юних інспекторів руху, 2 місце у конкурсі „Нащадки козацької слави”, 1 місце у зльоті піонерських дружин.

-         Юні спортсмени школи посіли ІІІ місце у VIІ обласній спартакіаді серед учнів інтернатних закладів.

2007-2008 н.р.

-         Юні спортсмени школи стали переможцями VI обласної спартакіади серед учнів інтернатних закладів.

2006-2007 н.р.

-         Учні школи посіли 11 призових міст у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, 2 учні прийняли участь у ІІІ етапі.

-         Учениці Бровкіна Аліна та Бровкіна Марина отримали перемогу у ІІ етапі конкурсу учнівської творчості у номінації „Історія України та державотворення”.

2005-2006 н.р.

-         учениця Товченик Ганна стала переможцем ІІІ і учасником ІV (заключного) етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості в номінації „Історія України та державотворення”.

-         Заклад посів ІІ місце у обласному огляді-конкурсі на кращий стан фізичного виховання серед загальноосвітніх шкіл.

-         Вихованці посіли І місце у XIV районних спортивних іграх серед школярів.

-         ІІІ місце у змаганнях з настільного тенісу за програмою 4 обласної спартакіади серед учнів інтернатних закладів.

-         ІІІ місце у змаганнях з мініфутболу за програмою 4 обласної спартакіади серед учнів інтернатних закладів.

2004-2005 н.р.

-         учень Кліпіков Андрій став переможцем IV (заключного) етапу першого Всеукраїнського конкурсу з українознавства.

-         І місце у змаганнях з настільного тенісу за програмою ІІІ обласної спартакіади серед учнів інтернатних закладів.

-         І місце у змаганнях з легкої атлетики в залік XIII районних спортивних ігор серед школярів.

-         І місце у змаганнях „Старти надій” в залік XIII районних спортивних ігор серед школярів.

-         Педагогічний колектив посів І командне місце у районній спартакіаді педагогічних працівників.

-         Учні школи посіли 11 призових міст у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін.

2003-2004 н.р.

-         Шкільний музей імені С.А.Ковпака посів ІІ місце в обласному огляді-конкурсі „Свята спадщина”.

-         Роботи гуртківців „Умілі руки” представлені на Всеукраїнській виставці учнівських робіт.